Vertimų biuras Kaune Translatica siūlo šias paslaugas:

(paspauskite ir sužinokite daugiau apie paslaugas)

Jūsų patogumui siūlome išversti jūsų internetinės svetainės tekstą į bet kurią užsienio kalbą ir jį lokalizuoti. Lokalizavimas tai maksimalus teksto priartinimas prie vietos kalbos, panaudojant visą komplektą specialių priemonių (vietiniai matavimo vienetai, datos rašymas ir pan.).

Interneto naršytojai, kurie ieško informacijos kitą kalbą jūsų internetinėje svetainėje užtruks ilgiau, o informacija apie jūsų siūlomas prekes ir paslaugas pasieks žymiai platesnį interneto vartotojų skaičių, todėl Jūs galėsite džiaugtis didesniais pardavimais ir gausesniu klientų ratu.

Mes pasirūpinsime, kad jūsų vertimas būtų atliktas kokybiškai bei reikiamu laiku.

Siūlome profesionalių ir patyrusių vertėjų paslaugas įmonių konferencijose, teismuose, proginiuose renginiuose, turistinėse kelionėse po Lietuvą  bei kitais Jūsų pageidaujamais atvejais.

Taip pat mielai pakalbėsime telefonu jūsų vardu. Kreipkitės ir mes padėsime!

Mūsų teikiamų vertimo raštu paslaugų spektras yra itin platus. Verčiame įvairius dokumentus: medicininius, finansinius, techninius bei teisinius; santraukas; mokslinius darbus; internetines svetaines; įmonių teikiamų paslaugų aprašymus.

Taip pat siūlome filmų, serialų, ir TV programų vertimo paslaugas.

Kliento pageidavimu dokumentus tvirtiname notariškai, t.y. notariškai patvirtinama originalaus dokumento kopija bei vertėjo parašas.

Šiai paslaugai taikomas papildomas mokestis.

Greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą renkame ir redaguojame tekstus įvairiomis kalbomis.

Geras gyvenimo aprašymas gali atverti Jums duris į sėkmingą karjerą. Todėl yra itin svarbu jį tinkamai paruošti. Mūsų vertimų biuras Kaune padės Jums tai padaryti.

Taip pat galime išversti Jūsų turimą gyvenimo aprašymą ar motyvacinį laišką į Jūsų pageidaujamą kalbą.

Maketuojame visų tipų dokumentus taip, kad atitiktų originalo išdėstymą.

Jūsų pateiktų dokumentų ir tekstų maketavimas įeina į vertimo kainą.

Konfidencialumas garantuotas

Garantuojame jūsų asmeniškų duomenų bei jūsų įmonės duomenų konfidencialumą. Vertimų biuras Translatica įsipareigoja neatskleisti konfidencialios informacijos tretiesiems asmenims nei žodžiu, nei raštu, nei kitokia forma, jos nekopijuoti, neplatinti, nepublikuoti, nenaudoti savo asmeniniams tikslams ar atliekant kitų klientų užsakymus.

Vertimo patvirtinimas

Visi vertimai yra tvirtinami biuro antspaudu bei vertėjo parašu. Ši paslauga yra nemokama.